Hindistan’ın en büyük motosiklet üreticisi Bajaj Auto, Hint pazarı için heyecan verici yeni bir motosikleti Pulsar RS400’ü tanıttı. Pulsar RS400, Hintli motosiklet üreticisinin şimdiye kadar ürettiği en büyük kapasiteli spor motosikleti oldu

bajaj RS4000


Son birkaç yıldır Pulsar RS400 hakkındaki haberler azalsa da Bajaj yeni planını açıklamış oldu. Ancak garip bir şekilde, Hindistan, bu çok beklenen motosikletin piyasaya sürüleceği ülkeler listesinin bir parçası bile değil. Önümüzdeki günlerde, Endonezya pazarı için lansman yapılacak.

Bu durumda, Hintli müşterilerin, daha küçük bir 199 cc motorla da olsa, aynı görünüm ve sürüş dinamiklerini taşıyan bir bisiklet olan RS200’e yerleşmesi gerekecek gibi görünüyor.

Daha rahat bir ergonomiye sahip olacak

bajaj RS4003

Bununla birlikte, Bajaj Auto’nun üretime hazır Pulsar RS400’ü, süper agresif ergonomiye sahip olan kuzeni KTM RC 390’ın aksine kısa sürücüler için daha erişilebilir olmasını sağlamak için daha düşük bir koltuk yüksekliğine ve biraz rahat ergonomiye sahip olacak.

RS400, KTM 390 ile yarışacak

bajaj RS4001

Bununla birlikte, geri kalanı yaygın spor motosiklet kiti: ön kaplamalar, LED farlar ve büyük bir ön cam olacak. Muhtemelen RS200’de bulunan orta katlı klipsli gidonlar olacak. Ayrıca motosiklette Dominar 400’dekine benzer daha yüksek kaliteli bir LED gösterge paneli ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca RS400, KTM 390’dakine çok benzer bir motorla yarışacak. 373.2 cc kapasiteli bu motorsiklette, DTSI veya Dijital Üçlü Kıvılcım Ateşleme teknolojisini kullanılacak.

Resmi lansmanı Ağustos ayında yapılacak

bajaj RS4002

Yaklaşık 40 beygir gücü ve 35 Nm tork ile bu motorsiklet, 6 vitesli şanzıman, sert yay süspansiyonu ve Bybre’nin ABS frenleriyle daha da vurgulanan canlı küçük bir yırtıcı olacaktır. Şu an itibariyle, Bajaj Auto tarafından henüz bir fiyat açıklanmadı. Bu yüzden Ağustos ayında Pulsar RS400’ün resmi lansmana kadar beklemek durumundayız.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comments

comments