Dünyanın sevilen ve en çok izlenen dizilerinden La Casa De Papel’in 4. sezonu tamamlanırken, izleyiciler 5. sezonun açıklanma tarihini merak içerisinde bekliyor.

3 Nisan 2020 tarihinde tüm dünyada Netflix üzerinden yayınlanan ve büyük ilgi gören La Casa De Papel 5. sezon ne zaman? Dizinin sevenleri, 5. sezonun gelmesini iple çekiyor.

lacasadepapel thegergedancom2

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

lacasadepapel thegergedancom4

La Casa De Papel’in 5. Sezonu ile ilgili Netflix‘ten henüz bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak dizinin yeni sezonunun yaz aylarının sonuna doğru yayınlanması muhtemel görünüyor.

lacasadepapel thegergedancom23

Dünya çapında popülerlik yakalayan diziyle ilgili bir çok teori de bulunuyor.

lacasadepapel thegergedancom0

Dizinin yaratıcısı Alex Pina henüz beşinci sezonu düşünüp düşünmediklerini doğrulayamadıklarını şöyle açıkladı; “Birisi olacağını biliyor, ama biz değil.”

lacasadepapel thegergedancom1

La Casa De Papel 5. sezon ile ilgili iddialar

lacasadepapel thegergedancom5

Netflix‘te, yetkilileri popüler dizinin gelecek sezonların çekileceğini duyurdu.

lacasadepapel thegergedancom22

İspanya’da yayın yapan web sitesi Marca ise dizinin 5’inci ve 6’ıncı sezonda yenilendiğini de iddia etti.

lacasadepapel thegergedancom6

El Mundo ile konuştuklarını kaydeden web sitesinin yazarı; dizinin ne kadar süreceğine dair net bir fikirlerinin olmadığını ifade ederek, dizinin en sevilen karakterlerinden Berlin’in öldürülmesiyle ilgili de açıklama yaptı. Mundo’nun, dizin sonunu bilmediklerini aktardığını ve bilmeleri durumunda Berlin’i öldürmeyi düşünmeyeceklerini söylediğini kaydetti.

lacasadepapel thegergedancom7

13 Mayıs’ta Deadline’a 5’inci sezonun geleceğini söyleyen Pina da haberleri doğruladı. Detay vermeyen Pina, esprili bir şekilde; “Daha fazla açıklarsam Netflix evime bomba koyacak” cümlesini kurdu.

lacasadepapel thegergedancom3

La Casa De Papel’e hangi oyuncular dahil oldu?

lacasadepapel thegergedancom21

Ekranlara 4’üncü sezonuyla adeta bomba gibi dönen La Casa De Papel’e ayrıca yeni yüzler katılıyor. Fenomen dizinin yeni sezonunda Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernanda Cayo(Tamayo) gibi yeni oyuncular kadroda olacaklar.

lacasadepapel thegergedancom8

La Casa De Papel hangi ödülleri aldı?

lacasadepapel thegergedancom17

Oldukça sürükleyici olan suç dizisi; Uluslararası Emmy Ödülleri, Premios Fénix ve Premios Iris’te En İyi Drama ödülünü kazandı.

lacasadepapel thegergedancom16

La Casa De Papel’in konusu nedir?

lacasadepapel thegergedancom18

Profesör olarak adlandırılan bir suç dehası, tarihin en büyük soygununu yapmayı planlar. Amacı İspanya Kraliyet Darphanesine girmektir. Bunun için de işlerinde uzman olan 8 suçludan oluşan bir ekip kurar.

lacasadepapel thegergedancom19

Ekip, 5 aylık bir eğitim sürecinden geçer ve bu sürede her ihtimali hesaba katarak soygunu kusursuz bir hale getirirler. Artık her şey hazırdır.

lacasadepapel thegergedancom20

8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

La Casa De Papel 1. sezon fragmanı

La Casa De Papel 2. sezon fragmanı

La Casa De Papel 3. sezon fragmanı

La Casa De Papel 4. sezon fragmanı


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comments

comments