Kiliseden büyük zafer kutlaması


0

Samsun’da, Protestan Baptist Agape Kilisesi’nin dış cephesine, kilise pastörü tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle dev Türk bayrağı asıldı. Kilisede zaferin 98’inci yıldönümü dualarla kutlandı.

Kiliseden büyük zafer kutlamasi1

Samsun’un Atakum ilçesinde yer alan Protestan Baptist Agape Kilisesi’nin dış cephesine 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yıldönümü nedeniyle Türk bayrağı asıldı. Kilise, binaya astığı Türk bayrağı ile büyük zaferin 98’inci yıldönümünü kutladı.

pastor orhan picaklar

PASTÖR PIÇAKLARDAN MESAJ

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle konuşan Pastör Orhan Pıçaklar, “Ülkemizin birliği ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu önemli günde Hristiyan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak bizde her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyoruz ve ülkemizin zaferlerle dolu esenlik ve huzur içinde dünyanın sonuna kadar müreffeh hayat sürmesini temenni ediyoruz, Bu 30 Ağustos zafer bayramı bizim için çok önemlidir ama bu yıl ki Zafer Bayramı çok daha özel ve anlamıdır. Ülkemiz Akdenizde, Ege’de ve Karadeniz’de 81 milyon Türk vatandaşının haklarını savunduğu bir dönemde tüm askerimize ve komutanlarımıza ve tüm yöneticilerimize başarılar diliyoruz. Onları bekleyen aileleri için huzur ve esenlik vermesini Tanrı’dan diliyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı kahramanı tüm Türk halkına ve Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’e ülkemizden düşmanları kovduğu için minnet ve şükranla anıyoruz ve bu vesile ile tekrar halkımızın bayramını kutluyoruz” diye konuştu.

Kiliseden büyük zafer kutlamasi2

Kaynak: diyekonustu.com


Like it? Share with your friends!

0

What's Your Reaction?

Karışık Karışık
0
Karışık
Başarısız Başarısız
3
Başarısız
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Zekice Zekice
2
Zekice
Sinirli Sinirli
2
Sinirli
hahaha hahaha
1
hahaha
Beğen Beğen
1
Beğen
İnanılmaz İnanılmaz
0
İnanılmaz
Mükemmel Mükemmel
3
Mükemmel
Mutlu Mutlu
2
Mutlu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Comments

comments